FEERIA Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne i Stowarzyszenie na Rzecz Osób LGBT Tolerado zapraszają na spektakl pt.

ALEX

zrealizowany w formule Teatru Forum

Występują: Paulina Reglińska, Małgorzata Polakowska, Szymon Kabaciński, Przemysław Jurewicz, Dorian Zypper

Dżoker: Jacek Panek

22 maja godz. 18:00

Gdańska Szkoła Artystyczna – GCH Manhattan

Alex ma 17 lat i pozornie jest „typowym nastolatkiem”. Chodzi do liceum, trenuje boks i właśnie rozpoczął nowy związek z dziewczyną. Uporządkowany świat bohatera zostanie poddany próbie, kiedy Alex zacznie rozumieć, że nie pasuje do roli, jaką przypisało mu życie. Opresja otoczenia sprawia, że Alex musi podjąć decyzję – albo będzie żył w zgodzie z własną naturą, albo wbrew niej.

W Polsce o problemach osób transpłciowych nie mówi się równie często, jak o problemach dotyczących reszty środowiska LGB. A jednak to właśnie osoby transpłciowe doświadczają największego niezrozumienia ze strony społeczeństwa. O niezgodności pomiędzy ciałem a wewnętrznym odczuwaniem płci a także różnych odcieniach rzeczywistości osób trans porozmawiamy w naszej najnowszej produkcji Teatru Forum.

Teatr Forum dzięki swojej interaktywnej formule, pozwala widzom wejść na scenę, przejąć rolę głównego bohatera i zmierzyć się z jego wyborami. To od Was zależy, jak potoczą się jego losy!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez evenea: http://bit.ly/2LqQ7wj.

Wydarzenie odbywa się w ramach Trójmiejskich Dni Równości.

Dofinansowano ze środków miasta Gdańsk